Sekretariat - Børn og Skole

Bo Skovgaard
Sekretariatsleder 
8915 1413
bo.skovgaard@randers.dk

Bodil Overvad Jensen
Sekretær
8915 1074
boj@randers.dk

Mette Mønster
Sekretær 
8915 1787
mette.monster@randers.dk 
    
Jeannette Stelsø Lauridsen
Sekretær 
8915 1102
jsl@randers.dk 
    
Jørn Sørensen
Økonomimedarbejder, primært skoler 
8915 1103
js@randers.dk 
    
Bente Kristensen
Økonomimedarbejder, primært skoler 
8915 1101
bente.kristensen@randers.dk 
    
Vibeke Pilgaard Rasmussen
Økonomimedarbejder, primært skoler 
8915 1781
vibeke.rasmussen@randers.dk 
    
Gert Rishøj
Økonomimedarbejder, familie   
8915 1385
gert.rishoj@randers.dk 
    
Trine Mains
Økonomimedarbejder, familie 
8915 1777
Trine.mains@randers.dk 
    
Aase Bøgedal Troelsgaard
Økonomimedarbejder, daginstitutioner   
8915 1376
aat@randers.dk 
    
Gina Rosanna Renosto
Administrativt konsulentarbejde, skoler   
8915 1084
gina.renosto@randers.dk 
        
Bitten Laursen
Administrativt konsulentarbejde, daginstitutioner  
8915 1087
bitten.laursen@randers.dk  
    
Mads Skødt Andersen
Administrativt konsulentarbejde  
8915 1053
msa@randers.dk

Lone Beltoft Clausen
Administrativt konsulentarbejde, familie
8915 1083
lone.clausen@randers.dk

Louise Bisgaard
Administrativt konsulentarbejde
8915 1194
louise.bisgaard@randers.dk

Brian Høyer Lorentsen 
Leder af Udviklingsafdelingen
8915 1332
brian.hoyer.lorentsen@randers.dk  

Charlotte Buchhave
Konsulent
8915 1451
cmb@randers.dk

Mette Graves
Konsulent
2753 5202
mette.graves@randers.dk

Dorte le Coq
Konsulent
8915 1082
dorte.le.coq@Randers.dk

Birthe Bitsch Mogensen
Konsulent
2974 8418
birthe.bitsch.mogensen@randers.dk

Lene Møller
Konsulent
2489 0683
lene.moller@randers.dk

Jørgen Schirmer Nielsen
Konsulent
8915 4764
jorgen.schirmer.nielsen@randers.dk

Bitten Pedersen
Sekretær
8915 1967
bitten.pedersen@randers.dk

Berit Svane
Konsulent 
8915 1370
berit.svane@randers.dk